22. apr – 15. sep 2026.
Pod sloganom „Odvedimo grad u prirodu“, Muzej afričke umetnosti i udruženje Kišobran pozivaju vas na celodnevno druženje u zelenoj oazi muzejske bašte.
Tokom manifestacije „Piknik u MAU“ posetioci će moći da uživaju u muzičkom programu na otvorenom, kreativno–edukativnim sadržajima za decu (radionice, društvene igre...), javnim vođenjima kroz aktuelnu izložbu (na srpskom i ruskom jeziku) i drugim aktivnostima.
Ponesite svoje ćebence, užinu i dobro raspoloženje – ceo dan posvetite druženju u prirodi.
Ulaz je slobodan.
Vreme:
nedelja, 17. avgust 2025.
od 12.00
Mesto: