Završeno

Piknik u MAU

MAU, Beograd

nedelja, 17. avgust 2025.

od 12.00

Pod sloganom „Odvedimo grad u prirodu“, Muzej afričke umetnosti i udruženje Kišobran pozivaju vas na celodnevno druženje u zelenoj oazi muzejske bašte.

Tokom manifestacije „Piknik u MAU“ posetioci će moći da uživaju u muzičkom programu na otvorenom, kreativno–edukativnim sadržajima za decu (radionice, društvene igre...), javnim vođenjima kroz aktuelnu izložbu (na srpskom i ruskom jeziku) i drugim aktivnostima.

Ponesite svoje ćebence, užinu i dobro raspoloženje – ceo dan posvetite druženju u prirodi.

Ulaz je slobodan.

MAU - Muzej afričke umetnosti / još dešavanja


Više o MAU
Slika za Piknik u MAU