petak, 19. jun 2026.
Jelisaveta prelazi sa nastupa uz Black Coffee-ja pred hiljadama ljudi na celovečernje setove u našem Subdecku, namenjene najupornijoj lokalnoj ekipi. Klasično je obrazovana i tek je zakoračila u produkciju, pa od nje na tom polju očekujemo velike stvari. Nedavno je objavila numeru sa Estray-em, momkom s kojim će u petak, 7. novembra, deliti gornji sprat.
Estray je pronašao i obradio ex-Yu dragulj „Ne budi me“, a za godinu dana skupio je 2,2 miliona pregleda samo na YouTube-u. Dokazao je da nije izvođač jednog hita i privukao pažnju vaših omiljenih DJ-eva poput Vladimira Ivkovića, a pojavio se i kao specijalni gost u emisiji Vision of Zaum za ROVR.
Vreme:
petak, 7. novembar 2025.
od 23.00
Mesto:
Klub 20/44
Beograd