Monday Blues #97: Indigo Blues
Plato Milana Mladenovića, Beograd
ponedeljak, 19. avgust 2024.
od 20.00
MONDAY BLUES, serijal low-noise bluz koncerata u organizaciji Doma omladine Beograda, prešao je dug put od svog premijernog predstavljanja publici u maju 2017. godine, do jednog od omiljenih letnjih programa publike različitih uzrasta u našem glavnom gradu. U godini u kojoj Dom omladine Beograda obeležava šest decenija postojanja, osma sezona Monday Bluesa predstaviće neka poznata bluz lica, ali i nove saradnje i projekte. Ovog ponedeljka nastupiće Indigo Blues Band.
Bend Indigo Blues postoji od 2015. godine i sa povremenim prekidima nastupa u brojnim beogradskim klubovima. Bend čine Vlada Funtek (bubnjevi), Dejan Pavlović (bas gitara), Majan Ranđelović (gitara), Saša Petrov (gitara) i Spomenka Milić (vokal).
Očekujte bluz-rok obrade (Janis Joplin, Tina Turner, Beth Hart, Bonnie Wright, Joan Osborne, Eric Clapton, Jimmy Hendrix, Lou Ann Barton, Susan Tedeschi), kao i autorske pesme Indigo Bluesa.
Pozivamo sve ljubitelje muzike na ugodno druženje ponedeljkom uveče – dođite u Dom omladine i postanite deo unikatnog MONDAY BLUES iskustva!
Vreme:
ponedeljak, 19. avgust 2024.
od 20.00
Mesto:
Plato Milana Mladenovića
Beograd