20. jun – 17. sep 2026.
Bi-2 nastupaju u Beogradu sa simfonijskim orkestrom
6. maja 2025. u Sava Centru grupa Bi-2 će po prvi put nastupiti u Beogradu sa simfonijskim orkestrom. Ovo nije samo koncert, već pravo spektakularno iskustvo sa jedinstvenom atmosferom – show koji ne smete propustiti.
Samo četiri hiljade gledalaca, kako Beograđana, tako i gostiju iz različitih zemalja, imaće priliku da čuje omiljene pesme Bi-2 u orkestarskim aranžmanima.
Na programu su legendarni hitovi iz prošlih godina, kao i nove pesme. Očekuje vas veličanstveno muzičko putovanje u kojem se moć rokenrola i grandiozna lepota simfonijske muzike stapaju u jedinstven doživljaj.
Projekat „Bi-2 sa orkestrom“ postoji već skoro 20 godina. Tokom tog vremena, u saradnji sa najboljim međunarodnim orkestrima, snimljena su četiri studijska albuma. Na njima su radili najprestižniji ton-majstori, a snimanja su se odvijala u legendarnim muzičkim studijima širom sveta.
Vreme:
utorak, 6. maj 2025.
od 21.00
Mesto:
Sava Centar
Beograd
Sava Centar / još dešavanja
petak, 26. jun 2026.
Kineska nacionalna opera
petak, 11. sep 2026.
Jethro Tull (UK)
petak, 4. dec 2026.
Amira Medunjanin (BIH)
Više o Sava Centar