Završeno

Bi-2 (BLR)

Sava Centar, Beograd

utorak, 6. maj 2025.

od 21.00

Bi-2 nastupaju u Beogradu sa simfonijskim orkestrom

6. maja 2025. u Sava Centru grupa Bi-2 će po prvi put nastupiti u Beogradu sa simfonijskim orkestrom. Ovo nije samo koncert, već pravo spektakularno iskustvo sa jedinstvenom atmosferom – show koji ne smete propustiti.

Samo četiri hiljade gledalaca, kako Beograđana, tako i gostiju iz različitih zemalja, imaće priliku da čuje omiljene pesme Bi-2 u orkestarskim aranžmanima.

Na programu su legendarni hitovi iz prošlih godina, kao i nove pesme. Očekuje vas veličanstveno muzičko putovanje u kojem se moć rokenrola i grandiozna lepota simfonijske muzike stapaju u jedinstven doživljaj.

Projekat „Bi-2 sa orkestrom“ postoji već skoro 20 godina. Tokom tog vremena, u saradnji sa najboljim međunarodnim orkestrima, snimljena su četiri studijska albuma. Na njima su radili najprestižniji ton-majstori, a snimanja su se odvijala u legendarnim muzičkim studijima širom sveta.

Vreme:

utorak, 6. maj 2025.

od 21.00

Mesto:

Slika za Bi-2 (BLR)