Promocija kompilacije: Underground Vol. 2
Centrala Hub, Niš
subota, 27. septembar 2025.
od 19.00
Poslednju fazu zagrevanja pred Underground festival, obeležiće izlazak druge po redu Underground kompilacije mladih i neafirmisanih bendova sa lokalne muzičke scene.
Na kompilaciji će se naći bendovi: Gora, Internaut, Radiokaset, Mulj, Olovni Vojnik, Decay, T.Z.S., Y3retik, Lakrdija i Paskaš & 70%, a svojim pesmama obogatiće album koji će, drugu godinu zaredom, široj
javnosti predstaviti kvalitet niške scene. Kao bonus, ljubitelje rokenrola očekuje i posebna pesma u izvođenju supergrupe BUNT.
Izdavanje i promocija albuma je najavljena za 27. septembar u 19 časova, a održaće se u prostoru Centrala Hub. Na promociji će govoriti rok kritičar Nikola Todorović, apsolvent filozofije Aleksa Pavlović, kao i članovi Underground tima, a album će biti dostupan na licu mesta po donatorskoj ceni od 800 dinara.
Underground vol.2 će ponovo na sebi imati znak čuvene zagrebačke izdavačke kuće „Slušaj Najglasnije“.
Vidimo se!
Vreme:
subota, 27. septembar 2025.
od 19.00
Mesto:
Centrala Hub
Niš