Završeno

Stand up duo show: Srđan Dinčić i Nebojša Potkrajac

Radnički Dom, Novi Sad

petak, 21. februar 2025.

od 19.00

Šou je premijerno prikazan na StandUpFest-u, tako da mu je ovo tek treće novosadsko izvođenje!

U petak, 21. februara na Sceni Radničkoog doma na programu je novi stand up duo šou „Mnogo je problema“ koji izvode Srđan Dinčić i Nebojša Čupa Potkrajac.

O nastupu:

„Naslov - „Mnogo je problema“ nedvosmisleno ukazuje o čemu se u nastupu govori. Dakle, govori se o bilo čemu. U koji god segment života da uperite prstom, uz malo talenta i dobrog starog pesimizma, pronaći ćete ovaj naslov. Recimo, tražili smo od dvojice autora duhovit opis predstave, a dobili smo ovo. Kažu da bolje ne može, mnogo je problema.“

Redovne ULAZNICE:

Ulaznice su u prodaji na svim prodajnim mestima Gigstixa, kao i online, na sledećem linku: https://new.gigstix.com/event/duo-show-mnogo-je-problema-novi-sad-21-februar-2025/

ULAZNICE uz INDEX:

Studenti uz INDEX ulaznica mogu da nabave u glavnoj biletarnici Gigstix-a u Pariskom. Cena ulaznice je umanjena za 50%

Vidimo se 21. februara u 20 časova na Sceni Radničkog doma, Bulevar Mihajla Pupina 24!

Vreme:

petak, 21. februar 2025.

od 19.00

Mesto:

Kategorija i pravac:


ScenaTeatar
Slika za Stand up duo show: Srđan Dinčić i Nebojša Potkrajac