1–6. avgust 2026.
MRAK: Massimiliano Pagliara (IT)
Drugstore, Beograd
petak, 4. septembar 2026.
od 23.00
Posle kratke letnje pauze, MRAK se vraća u Drugstore sa sezonskim otvaranjem i gostom koji već godinama spaja klupsku energiju, disco nasleđe i savremenu elektroniku.
Massimiliano Pagliara dolazi iz Italije, a svoju bazu je izgradio u Berlinu, gde je kroz više od decenije rezidencije u Berghain/Panoramabar postao jedno od prepoznatljivih imena tamošnje scene. Njegovi setovi su prolazili kroz klubove kao što su Robert Johnson, Romantica i Basement NYC, gradeći prepoznatljiv spoj house-a, disca, electra i techna.
Njegova izdanja pojavljuju se od 2011. godine, kako kroz solo rad tako i kroz brojne saradnje - od projekta [sic!] sa gui.tar, preko The Rimshooters sa Rotciv, do projekata Egyptian Nipples, Banana Moon i Couple Looking.
U noći otvaranja MRAK zauzima Drugstore Main i Black Room, sa gostom čiji zvuk podjednako pripada plesnom podijumu i kolekcionarskoj strasti prema muzici.
Vreme:
petak, 4. septembar 2026.
od 23.00
Mesto:
Klub Drugstore
Beograd
Klub Drugstore / još dešavanja
četvrtak, 3. sep 2026.
Kyle Dixon i Michael Stein (USA)
subota, 19. sep 2026.
SNTS (DE)
petak, 30. okt 2026.
Intercell: DVS1 (USA)
+ još 1. Vidi sva dešavanja na strani Klub Drugstore.
Više o Drugstore