Završeno

LU - Promocija albuma "Ne mogu ništa sam"

Elektropionir, Beograd

petak, 27. decembar 2024.

od 21.00

Dragi svi, 27.12. će u Elektropioniru/Antishopu, vaš i naš voljeni LU imati zvaničnu beogradsku promociju albuma "Ne mogu ništa sam"

Podršku pružaju Soba smrdi sve i Gile.

Uživali smo u prvom, petom, desetom slušanju ovog albuma otkako je izašao i prelepo je posmatrati ljude koji završe apsolutno hipnotisani tokom LU koncerata. Nagradite sebe i dodjite. Karte su u i dalje dostupne u Kuli po ceni od 500 rsd, a pošto će Niko Nikolić imati promociju albuma dan kasnije, moći ćete karte za oba dogadjaja da kupite po ceni od 800 dinara.

❗️ Već kupljene karte (za Kvaku) su i dalje važeće, a ukoliko ne možete da dodjete, javite se i vratićemo vam novac.

LU postoji od 2021. godine, a bend čine Mario Djurić (bas), Živorad Popović (bubnjevi) i Ivan Bilan (gitara, vokal). "Ne mogu ništa sam" je prvo dugosvirajuće izdanje iz edicije Zeleni kačket, koja u ooviru kolektiva Pop depresija-Kišobran-Anderklas promoviše mlade bendove i njihovu muziku.

Soba smrdi sve nastaje krajem 2022. godine od bivših članova benda Baz i čine je Nikola Andrić (bas gitara), Petar Krsmanović (klavijature/sint) i Mladen Cvetinović (vokali, bubanj).
Na YT smo pročitali da su im ciljna grupa estetičarke sa sela!

Plakat i treći gost na gitari: Gile (Slonz)

Vreme:

petak, 27. decembar 2024.

od 21.00

Kategorija i pravac:


Koncerti i svirkeRock
Slika za LU - Promocija albuma "Ne mogu ništa sam"