Tri energijom mlada, a iskustvom bogata srpska tehno ambasadora priređuju dvanaestočasovnu tehno poslasticu. Biće The Bells, biće Lanicor, biće jao čuj čuj sad će ona stvar, a biće i “koji je bre ovo neće Šazam da mi skonta”.
Upad je crvena (za ove sa daltonizmom 1000din), a vaši domaćini su sremski pastir @this.is.lag čirokanaš mekog srca @filipxavi i nekad Brzi, a nekad Mili @milo_raad
Vreme:
subota, 15. mart 2025.
od 23.00
Mesto:
KPTM
Beograd